Jan Keizer & Anny Schilder
Goud voor Jan Keizer en Anny Schilder
Jan Keizer en Anny Schilder boeken. Voor boekingen van het duo neemt u contact op met Jan Vis artiesten en evenementen: 073-5219151 / info@janvis.nl.
Jan Keizer en Anny Schilder presenteerden woensdag in Volendam hun nieuwe album. De voormalig BZN'ers zijn voor het eerst in 26 jaar weer samen te horen.
De nieuwe cd heet Together Again en ligt vrijdag 10 september in de winkels. Mies Bouwman, die gezien wordt als de aanstichter van het huidige succes van het duo, overhandigde het eerste exemplaar.
Op de 80ste verjaardag van Mies stonden Jan en Anny sinds jaren weer samen op het podium en het klikte direct weer tussen de twee. André Verduin kwam ook nog langs als zijn typetje 'meneer wijdbeens'. Hij bracht het duo het goede nieuws dat het album bij voorinschrijving al goud is geworden (25.000 exemplaren).
Bron: Telegraaf.nl/prive
Hotnews
- Jan en Anny populair in Hongarije
- Jan en Annie in actie tegen drugsgebruik
- Weinig Volendammers bij premiere musical
- Nieuwe video: Jan & Anny - C'est La Vie
- Jan & Anny komen met nieuwe single
- Jan Keizer krijgt excuus van fans
- Goud voor Jan Keizer en Anny Schilder
- Single Top 100: Jan en Anny stijgen door
- Nieuwe video: Jan Keizer & Anny Schilder - Take Me To Ibiza
Nieuwsarchief Jan Keizer & Anny Schilder tonen
Discografie


.jpg)
.jpg)


