Rachel
Dance-video voor Rachel Kramer
Rachel Kramer boeken: 073-5219151 of info@janvis.nl. Voor boekingen van Rachel zit u goed bij Jan Vis: dé bron van artiesten en evenementen!
Zangeres Rachel Kramer laat opnieuw van zich horen, maar deze keer in een totaal ander genre. Nadat ze enkele popsingles uitbracht, gaat ze nu voor dance. 'The Time Is Now' is geproduceerd door G-Lontra, Rachel verzorgt de vocalen.
In 2009 besloot Rachel zich in te schrijven voor X-Factor. Met succes, want de zangeres schopte het tot de finale. Kort daarna tekende ze een platencontract en bracht ze de singles 'Cause I' en 'Shark In The Water' uit. Een album bleef uit.
Rachel brak door in Nederland met de groep K-Otic, waarmee ze meerdere top 10 hits wist te scoren. G-Lontra scoorde in 2009 een nummer één hit met het nummer 'Give', welke het thema nummer van Extrema Outdoor was.
Bron: Jan Vis
Hotnews
- Dance-video voor Rachel Kramer
- Rachel Kramer bezoekt Afghanistan
- Rachel Kramer gaat dance kant op
- Nieuwe video: Rachel Kramer - Shark In The Water
- Nieuwe single: Rachel - Shark In The Water
- Rachel - Cause I (videoclip)
- De 3 potentiële singles van Rachel
- Rachel (X-Factor) tekent bij Red Bullet
- Onderhandelingen Sony & X-Factor afgerond
- Rachel (X-Factor 2009) komt met single
Discografie






